Crocs (pořád fashion)

25. října 2008 v 11:29 | kajinka1997 |  oBRáZKy
Zkopčený od :Click
Proč "Crocs"?
Jak vznikl název "crocs"? Jméno těchto bot výrobci odvodili od krokodýla, který má stejné vlastnosti jako "crocs"-silný predátor, který se stejně pohybuje jak ve vodě, tak i na souši. Proto první typ Crocs byl pojmenován "Cayman" a připomínal svým zvhledemkrokodýlí tlamu.
Z čejo jsou?
Budete asi divit, ale jsou z gumy. Pokud chcete konkrétněji, tak z materiálul croslite. Boty se teplem těla zahřívá, následně tvaruje, a crocs se přizpůsobí noze svého majietele či majitelky. Botky jsou antibakteriální, a proto se nemusíte bát zápachu ani plísní.
Svět se všimnul a už to jelo
Boty jsou tak neuvěřitelně pohodlné a moderní, že není divu, že tyto sandály původně vyrobené jen pro vodní sporty, si začali kupovat i "obyčejní" lidé, které k svojí práci potřebují obyčejnou obuv. Kuchaři, lékaři, prodavačky... a tím to zdaleko nekončí. Crocsky si pořídil Jack Nicholson, Teri Hatcher, Al Pacino, Matt Damon, Alicia Silverstone, Val Kilmer, Jared Leto, Nicole Appleton. Několik středních škol začaly objednávat boty pro své studenty ve školních barvách jako součást uniformy. Tím to všechno začalo a pořád to jede dál.
A jak je to dnes?
Dnes již nechutně bohatá firma Crocs spolupracuje s italskými návrháři a designéry. Nové modely musí být nejen pohodlné, ale i moderní, jinak se na trhu neudrží! Proto již teď existuje více než 30 různých modelů. Mnoho odstínů a mnoho modelů! V ČR zatím můžete sehnat jedině modely Crocs Cayman, Prima nebo Mary Jane (tři z nejprodávanějších).
- A tady je 10 důvodů, proč je musíš mít:
1) Nic není tak měkké a pohodlné
2) Neváží skoro nic (17 dg)
3) Ventilační otvory zaručí tvým nohám pohodlí
4) Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy
5) Materiál odolává bakteriím a zápachu, což tví přátelé rozhodně ocení
6) Moderní italský design s tvarovanou vystýlkou
7) Nekloužou
8) Jsou omyvatelné vodou
9) Jednoduché na údržbu
10) Voda a písek se snadno dostanou ven ventilačními otvory
boty crocs byly vyrobeny i ve více podobách např.:balerínky


zdobené:
Ozdoby:
Nejen na nohy, ale i na mobil?:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama